ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با بلوتوث لپتاپ اچ پی!!
oliya24 آفلاین
Junior Member
**

اعتبار: 1

ارسال: #1
مشکل با بلوتوث لپتاپ اچ پی!!
سلام و خسته نباشید دوستان ارجمند
دوستان لپ تاپ من اچ پی هست 4525 و بلوتوث هم داره که متاسفانه من نمیتونم باش کار کنم!!!!! ببینید من درایورها رو نصب کردم و حتی از کامپیوتر به موبایل میتونم فایل بفرستم ولی از موبایل به کامپیوتر نمیتونم حتی کامپیوتر اسم بلوتوث موبایل من رو میخونه اما من نمیتونم نه اسمی برای بلوتوث لپتاپم بزارم و نه میتونم از موبایلم به اون فایلی بفرستم حقیقتش بلد نیستم این کارا رو بکنم
وقتی روی ایکون بلوتوث راست کلیک میکنم یه سری گزینه میاد که من نمیتونم با اونها کار کنم ممنون میشم این مشکلات رو برای من حل کنید به راه حل تک تک این مشکلات نیازمندم ممنونم
06-26-2012 12:52 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
pc2com آفلاین
مدیرقسمت نرم افزاری - مجید دمیرچی

اعتبار: 4

ارسال: #2
RE: مشکل با بلوتوث لپتاپ اچ پی!!
دوست عزیز لپ تاپ شما دارای بلوتوث های مختلفی است که توی بازه های زمانی مختلف کمپانی مارک بلوتوث و وایرلس رو شاید تغییر داده باشه که از نظر کیفیت و کارایی همه ی اینها در یک سطح هستند
Broadcam Bluetooth 2070
Relink Motorola
و و و
بلوتوث شما نصب است و چون از دستگاه به موبایلتون میتونید فایل بفرستید پس سالمه
حالا شما روی آیکون بلوتوث کنار ساعت کلیک کنید و گزینه ی Open settings رو بزنید ،برای پیدا شدن بلوتوث لپ تاپ توسط گوشی ، تیک گزینه ی Allow Bluetooth devices to find this computer رو فعال کن
برای تغییر دادن اسم بلوتوث به سربرگ HardWare برید اسم بلوتوث رو تنخاب کنید مثلا Broadcam BCM2070 Bluetooth
حالا ار پایین گزینه properties رو انتخاب کن و در همان سربرگ اول یعنی General ، از پایین سمت چپ گزینه ی Change Settings رو انتخاب کن و حالا سربرگ Advanced رو اتخاب کن و اسم بلوتوث رو توی کادری که مشخصه وارد کن و OK کن
یک عکس براتون گذاشتم که تمامی مراحل رو نمایش میده
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

Ayrılık Ölüm Değil
(آخرین ویرایش در این ارسال: 06-27-2012 01:32 PM، توسط pc2com.)
06-27-2012 01:25 PM
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان